VÝPOČTÁŘ FEM/CAE S AJ (45 – 55 000,- Kč)

Popis pracovnej ponuky

Jste strojař, který má zkušenosti s výpočty skrze metodu konečných prvků, nebo s pevnostními výpočty, crash testy nebo jiné? Hledáte zajímavou a jedinečnou příležitost, kde byste mohli být přímo u zdroje, respektive tvůrce SW zaměřeného právě na pokročilé metody síťování až po lineární i nelineární výpočty? Pak hledáme právě Vás!

VÝPOČTÁŘ FEM/CAE S AJ (45 - 55 000,- Kč)

Náplň práce:

Řešení pevnostních analýz, pevnostní výpočty statických i dynamických úloh aj.
Optimalizace konstrukcí, crash test analýzy
Práce v programech Hypermesh, OptiStruct aj.
Týmová spolupráce při řešení složitějších úkolů
Komunikace s výrobci SW a školení zákazníků
Občasné cestování při řešení inovací
Požadujeme:

VŠ vzdělání strojírenského zaměření
Min. 2 roky zkušeností s FEM výpočty
Praxe v programu Hypermesh, ANSA, Optistruct, Ansys nebo jiné.
Anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni
Zodpovědnost, logické a analytické myšlení
Ochotu se učit novým věcem a proaktivní přístup
Nabízíme:

Práci v perspektivní společnosti se zahraničními zakázkami
5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní dobu
Stravenky, mobil, PC, aj.
Osobnostní i profesní růst
Místo výkonu práce: Praha

  • Plat:1554 € - 2137 €
  • Lokalita:Prague
  • Typ:Plný úväzok
  • Kategória:Strojárstvo & výroba
  • Referenčné číslo:JO-1905-430012

Nástroje pre pracovné ponuky

Posielať podobné pozície e-mailom >>