Specialista aplikační podpory

Popis pracovnej ponuky

Pro náš tým na 2nd levelu hledáme application support specialisty na podporu business aplikací, který bude zodpovědný za jejich údržbu a administraci a bude úzce spolupracovat s 3rd levelem supportu při řešení kritických incidentů.

Na čem budeš pracovat?

- Budeš mít na starosti správu, údržbu a podporu podnikových aplikací

- Budeš mít na starosti monitoring a analýzu incidentů a problémů

- Budeš implementovat menší změny dle ITIL procesů

- Budeš mít občasnou možnost testovat aplikace a starat se o technickou dokumentaci

Jaké zkušenosti požadujeme?

- Minimálně 1 rok profesní zkušenosti s aplikační podporou

- Všeobecné IT znalosti v oblasti Windows serverů, Citrixu a sítí

- Komunikativní angličtina je nutností, využiješ každý den

- Výhodou je předchozí zkušenost s komunikací s vendory externích aplikací

- Výhodou je VŠ technického směru – Informatika a související obory

- Oceníme znalost ERP systému (např. SAP)

Jak tě oceníme?

- Zajímavou fixní mzdou s pravidelnými bonusy

- 5 týdnů dovolené

- Široký výběr placených školení, kurzů a certifikací v ČR i zahraničí

- Penzijní připojištění

- Mobilní telefon a notebook dle vlastního výběru

- Pravidelné team buildingy a firemní akce

- Profesní růst

- Stabilní pracovní zázemí

- Možnost zahraničních pracovních cest

- Multisport karta, jazykové kurzy a stravenky

- Kancelář v centru Brně s relax zónami, terasou a firemním parkováním

  • Plat:1170 € - 1365 €
  • Lokalita:Brno
  • Typ:Plný úväzok
  • Kategória:Technológie & IT
  • Referenčné číslo:JO-1710-362798

Nástroje pre pracovné ponuky

Posielať podobné pozície e-mailom >>