QA Engineer SCRUM – zajímavé bonusy

Popis pracovnej ponuky

Láká Tě práce ve stabilní a prosperující firmě, kde na Tebe čeká přátelský kolektiv a mnoho zajímavých benefitů? Pokud ano, máme tady nabídku, která Tě zaujme:

BUDEŠ:

• provádět různé typy testů (sanity / integration / regression)

• navrhovat a psát jednoduché skripty pro automatizaci

• podílet se na vývoji a zlepšování

• spolupracovat s týmovými kolegy

CO JE K TOMU POTŘEBA:

• zkušenost s manuálním i automatickým testováním

• znalost programovacích jazyků (C# výhodou) a technologií HTML, JS, REST

• mít povědomí o databázích

VYBRANÉ BENEFITY:

• flexibilní pracovní doba

• mobilní telefon

• MultiSport card

• 5 týdnů dovolené a 2 sick days

• jazykové kurzy

KDO HLEDÁ:

Mezinárodní firma a přední výrobce kancelářské techniky s pobočkami v téměř 50 zemích světa včetně České republiky.

Pokud Tě naše nabídka zaujala, pošli nám životopis a domluvíme se na dalším postupu 🙂

  • Plat:N/A
  • Lokalita:Brno
  • Typ:Plný úväzok
  • Kategória:Technológie & IT

Nástroje pre pracovné ponuky

Posielať podobné pozície e-mailom >>