Obchodně technický zástupce

Popis pracovnej ponuky

Přední světový dodavatel v oblasti systémů na čištění součástek rozšiřuje tým svých technicky orientovaných konzultantů.

Jste obchodník? Technika Vás vždy bavila? Nebojíte se komunikovat s klienty a vytvářet nové obchodní vztahy? Denní cestovánípro Vás není přítěží? Jste z Jihomoravského kraje?

Pak jste to právě vy, koho hledáme na pozici Obchodně technického zástupce.

Čemu se budete věnovat?

Budete aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti v Jihočeském kraji

Prodeji systémů na čištění součástek, rezů, barev, pryskyřice atd

Poskytovat podporu zákazníkům a identifikovat jejich potřeby

Zastupovat dobré jméno firmy ve svěřeném regionu

Technické podpoře nových i stávajícíh zákazníků.

Jaké by měly být vaše znalosti a zkušenosti?

SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru velkou výhodou.

Zkušenost s prodejem technických produktů.

Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Povědomí o nakládání s odpady je velké plus.

Vaše komunikační a vyjednávací schopnosti jsou na vysoké úrovni.

Jste flexibilní v cestování, protože Vaše pracovní dny budou hlavně v terénu.

Co nabízíme my Vám?

25 dní dovolené

Mobilní telefon

Automobil i pro osobní účely

Stravenky

Benefity ve zdravotnických službách

Penzijní připojištění

Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Jestli Vás pozice zaujala, tak mi neváhejte zaslat Váš životopis a pobavíme se blíže o vašem očekávání.

  • Plat:1162 € - 1936 €
  • Lokalita:Czech Republic
  • Typ:Plný úväzok
  • Kategória:Obchod
  • Referenčné číslo:JO-1901-422253

Nástroje pre pracovné ponuky

Posielať podobné pozície e-mailom >>