Junior IT administrator

Popis pracovnej ponuky

Do našeho malého přátelského týmu hledáme JUNIOR IT ADMINISTRÁTORA, který by nám pomohl s IT podporou interních zaměstnanců.

Co bys měl na starosti?

• IT podpora a řešení problémů všech zaměstnanců společnosti (hardware, software),
• příprava IT vybavení pro nové zaměstnance,
• dohled nad dodržováním IT pravidel společnosti, zavádění nových systémů na základě koncernových požadavků,
• vstupní IT školení pro nově nastupující zaměstnance.

Jak si tě představujeme?

• SŠ vzdělání s maturitou,
• zkušenosti se systémem Windows (nejlépe Windows 10),
• znalost různého hardware (PC, laptopy, tiskárny) a aplikací (Windows, Microsoft Office, Lotus Notes, iOS),
• zkušenosti se správou sítí (LAN),
• znalost iOS produktů společnosti Apple,
• schopnost dodržovat termíny a bezpečnostní pravidla IT,
• orientaci na řešení problémů a ochotu pomoci,
• aktivní znalost AJ.

Jak tě odměníme?

• motivující mzdové ohodnocení
• možnost dalšího kariérního rozvoje
• zaškolení v technické oblasti
• 20 dní dovolené, 5 dní osobního volna, 3 dny zdravotního volna
• příspěvek na sport/relax a na jazykovou výuku
• příspěvek na stravování
• příspěvek na důchodové připojištění
• benefitní systém cafetérie

  • Plat:N/A
  • Lokalita:Czech Republic
  • Typ:Plný úväzok
  • Kategória:Technológie & IT
  • Referenčné číslo:JO-1904-429192

Nástroje pre pracovné ponuky

Posielať podobné pozície e-mailom >>