GDPR specialista

Popis pracovnej ponuky

Pro naši IT brněnskou pobočku hledáme GDPR specialistu se zájmem o data protection na mezinárodním levelu.

A jaké úkoly na Vás čekají?

Zastřešíte GDRP a data protection za brněnskou pobočku ve spolupráci se zahraničními kolegy, kteří Vám poskytnou potřebnou podporu a předání informací. Pomůžete nám odhalit mezery a případné chyby v naší GDPR dokumentaci, budete součástí security incidentů nebo GDPR auditů a přinesete nové podněty ke zlepšení.

Jaké znalosti u nás uplatníte?

Na pozici využijete své univerzitní znalosti ze studia práv a Vaši praktickou zkušenost a znalost GDPR regulací a také Zákona o ochraně osobních údajů. Každý den budete komunikovat se zahraničními kolegy, využijete tedy svou pokročilou úroveň anglického jazyka. Vaším plusem bude znalost evropského práva, ale není nutností.

Hledáme samostatnou a organizačně schopnou osobnost s dobrými komunikačními znalostmi a drivem.

Jak odměňujeme naše zaměstnance?

- fixní mzdou a pravidelnými bonusy

- 5-ti týdny dovolené

- podporujeme další vzdělávání a certifikace

- nebudeme Vás brzdit v kariérním růstu, interní povýšení je u nás běžné

- nejsme korporát, ale nemusíte se bát, protože IT procesy máme nastavené

- teambuildingy pořádáme skoro každý měsíc a do toho i další firemní akce

- pracujeme z centra Brna, občasně i z domova

- dostanete multisport kartu, stravenkovku i benefit kartu na aktivity podle Vašeho výběru (kultura, wellness..)

- jsme mezinárodní firma, nabízíme tedy možnost mezinárodních pracovních cest po Evropě

Nástup záleží na vzájemné dohodě, počkáme si i na Vaši výpovědní lhůtu. Pošlete nám svůj životopis a domluvíme se na dalším postupu 🙂

  • Plat:N/A
  • Lokalita:Brno
  • Typ:Plný úväzok
  • Kategória:Právo
  • Referenčné číslo:JO-1902-425429

Nástroje pre pracovné ponuky

Posielať podobné pozície e-mailom >>