DATABÁZOVÝ SPECIALISTA – bonusy a možnost růstu

Popis pracovnej ponuky

Mezinárodní IT společnost hledá do svého týmu specialistu, který je v databázích jako doma, cítí se dobře i v neformálním kolektivu a má chuť na sobě pracovat

CO BUDEŠ MÍT POD PALCEM?

Poskytování služeb Assurance a Service Delivery Management v prostředí Microsoft SQL Server a Oracle DB. Řízení a zlepšování projektů po technické stránce i v souladu s rozpočtem

ČÍM SE BUDEŠ DENNĚ ZABÝVAT?

· Podporou a údržbou databázových systémů (MS SQL, Oracle)

· Incident a change managementem

· Zlepšováním služeb a automatizací

· Spoluprací s týmy dalších specialistů, zapojených do projektu

CO PO TOBĚ BUDEME CHTÍT?

· 3 roky zkušeností s SQL/Oracle

· Pokročilá znalost T-SQL, MS SQL a MS serverů

· Zkušenosti s PowerShell

· Dobrou angličtinu i komunikační schopnosti

· Ochotu se učit

Co by bylo velkým plusem?

· Zkušenost s OS Linux , JSON, RestAPI, 3 roky zkušeností s SQL/Oracle, VMware, PowerCLI

CO TI ZA TO NABÍDNEME (kromě mzdy)

· 5 týdnů dovolené

· Bonusy na základě dobře odvedené práce

· Telefon s firemním tarifem

· Multisportku a příspěvky na stravování

· Možnost kariérního postupu, vzdělávání i zahraničních cest

  • Plat:1958 € - 2545 €
  • Lokalita:Brno
  • Typ:Plný úväzok
  • Kategória:Technológie & IT
  • Referenčné číslo:C3

Nástroje pre pracovné ponuky

Posielať podobné pozície e-mailom >>