Popis pracovnej ponuky

Hledáme posilu do malého BI Operations týmu, který se stará o Business Warehouse řešení. Nový člen by měl přinést svůj pohled zvenčí, zkušenost a nadšení pro věc. Máš zkušenost s ETL procesy SAP BW? Neváhej a dej o sobě vědět

Jaké úkoly na tebe čekají?
- Monitorování, údržba a vylepšování BI systémů SAP BW a BW/4HANA
- Přenos BW reportingu z projektu do operations
- Implementace změn a další vývoj zavedených ETL procesů
- Řešení incidentů v rámci interních BI uživatelů

Kdo nám chybí v týmu?
- Chybí nám člověk se zkušeností se SAP BW 7.x, BEx Query Designer & Analyzer, SAP BO 4.x
- Kandidát by měl prokázat zkušenost s modelováním ETL procesů a monitoringem pravidelných data uploadů
- Chybět by ti neměla velmi dobrá úroveň angličtiny pro každodenní komunikaci
- Na pozici využiješ svou proaktivitu, dobré komunikační dovednosti a smysl pro týmovou práci

Jaká zkušenost je velkým plusem?
- Znalost ABAP & SAP BW integrovaného plánování
- Znalost SAP BI administrace nebo základy v SAP Basis
- Znalost jakéhokoli SAP ERP modulu (FI/CO, MM, PP, PM, SD)

Jaké benefity pro tebe máme?
- Zajímavou fixní mzdou s pravidelnými bonusy
- 5 týdnů dovolené
- Široký výběr placených školení, kurzů a certifikací
- Penzijní připojištění
- Mobilní telefon a notebook dle vlastního výběru s firemním tarifem
- Pravidelné team buildingy
- Profesní růst
- Stabilní pracovní zázemí
- Možnost zahraničních pracovních cest
- Multisport karta a stravenky a benefit karta
- Kancelář v centru Brně s relax zónami, terasou a firemním parkováním

  • Plat:N/A
  • Lokalita:Brno
  • Typ:Plný úväzok
  • Kategória:Technológie & IT
  • Referenčné číslo:JO-1907-435002

Nástroje pre pracovné ponuky

Posielať podobné pozície e-mailom >>