(Starszy) Specjalista ds. rekrutacji (m/k)

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla jednego z naszych klientów we Wrocławiu prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Codzienne obowiązki to m.in.:

  • Prowadzenie wewnętrznych procesów rekrutacyjnych w branży IT;
  • Współpraca z kierownikami działów i rekruterami w zakresie procesów rekrutacyjnych.
  • Redagowanie, zamieszczanie ogłoszeń z ofertami pracy;
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług rekrutacyjnych, z uczelniami, Biurami Karier;
  • Organizacja szkoleń i wydarzeń firmowych.

Oczekiwania:

  • Minimum rok doświadczenia w obszarze rekrutacji (idealnie w branży IT);
  • Bardzo dobrejomości języka angielskiego na poz. min. B2;
  • Znajomości pakietu MS Office;
  • Umiejętności komunikacyjne, dobra organizacja pracy;
  • Chęć nauki, rozwoju.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (około 6 miesięcy);
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji;
  • Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in. karta sportowa, ubezpieczenie na życie;
  • Zdobycie cennego doświadczenia i pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:HR
  • Nr ref.:JO-2011-457696wro_2

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>