Senior Software Engineer

Opis stanowiska

Drogi kandydacie,

Dla naszego klienta, firmy świadczącej usługi prawne dla firm, poszukujemy obecnie Senior Software Engineer’a:

Twoje zadania to:

  • Projektowanie i rozwijanie globalnej platformy w chmurze – praca na wszystkich jej częściach - front-end, interfejsy API REST / GraphQL, back-end, integracje z systemami zewnętrznymi i bazą danych;
  • Tworzenie prototypów i udoskonalanie koncepcji, a następnie przekształcanie ich w produkty;
  • Budowa i projektowanie rozbudowanej, globalnej platformy, wykorzystującej elementy AI.

Nasze oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Full Stack Developer z technologiami: JavaEE, React (lub inny framework), JavaScript, CSS, HTML, Node.js;
  • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych i SQL;
  • Znajomość nowoczesnych architektur i rozwiązań chmurowych (np. AWS);
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min B2;
  • Mile widziane: doświadczenie w integracji z systemami zewnętrznymi: szczególnie doświadczenie w integracji z Acumatica i Salesforce;
  • Mile widziane doświadczenie z AI.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie;
  • Bonus roczny;
  • Pension Plan;
  • Pracę zdalną.
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:IT i technologia
  • Nr ref.:JO-2101-461853

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>