OtC Acccountant with Norwegian

Opis stanowiska

Obecnie prowadzimy prowadzimy proces rekrutacyjny dla światowego lidera w dziedzinie usług cyfrowych i doradztwa nowej generacji. Firma umożliwia klientom w 45 krajach poruszanie się po cyfrowej transformacji. Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w zarządzaniu systemami i w działaniach globalnych przedsiębiorstw, fachowo sterują swoimi klientami w drodze cyfrowej. Umożliwiają także sprawne zarządzanie w skali cyfrowej, zapewniając niespotykany poziom wydajności i zadowolenia Klientów. Firma jest jednym z najlepszych pracodawców w Europie i na Bliskim Wschodzie.

OtC Accountant with Norwegian

Zakres obowiązków:

  • Fakturowanie klientów norweskojęzycznych;
  • Kontakt z klientami dotyczący przeterminowanych płatnościami (zarówno mailowy, jak i telefoniczny);
  • Aktualizacja kont klientów, zarządzanie saldami;
  • Analiza związana z nieprzydzielonymi środkami pieniężnymi, zarządzanie ryzykiem kredytowym;
  • Przygotowywanie raportów.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i norweskiego (min. B2);
  • Min. półtoraroczne doświadczenie w pracy na stanowisku księgowym;
  • Orientacja na Klienta, samoorganizacja pracy;
  • Umiejętność przystosowania się do pracy w szybko zmieniającym się środowisku;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz duże chęci do pracy zespołowej;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w obszarze Customer Service;
  • Znajomość programu SAP.

Oferta:

  • Program Program Campus - unikalne szkolenie mające na celu zapewnienie umiejętności i wiedzy potrzebnej na ww. stanowisku
  • Możliwość wzięcia udziału w międzynarodowych projektach i zdobycia doświadczenia w różnych oddziałach i w różnych obszarach (m.in. księgowość, logistyka, obsługa Klienta)
  • Zestaw świadczeń socjalnych do wyboru (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bony, zniżki do restauracji, zniżki na eventy)
  • Bonusy pieniężne
  • Brak okresu próbnego,
  • Program szkoleniowy,
  • Możliwość pracy w międzynarodowym zesople w atmosferze otwartości.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Łódź
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:Finanse i księgowość
  • Nr ref.:JO-1911-440449_2

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>