IT Analyst with German

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji specjalizującej się w usługach z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:  IT ANALYST with German

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Atutem będzie zainteresowanie branżą IT
  • Pozytywne nastawienie
  • Gotowość do pracy wielozmianowej
  • Skoncentrowanie na potrzeby klienta
  • Chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań
  • Wielozadaniowość
  • Umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • Obsługa klienta zgodnie z przyjetymi zasadami
  • Wsparcie działu IT
  • Motywacja do rozwijania swojej wiedzy z zakresu IT

Oferta:

  • Szkolenie z zakresu IT
  • Stabilna praca w oparciu umowy o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Program benefitów
  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Poznań
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:IT i technologia
  • Nr ref.:JO-1908-436084_pzn_5

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>