Wsparcie klienta wewnętrznego w obszarze finansów z j. angielskim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Wsparcie klienta wewnętrznego w obszarze finansów z j. angielskim (m/k)

Obowiązki:

  • Współpraca z zespołami finansowymi w celu dotarcia do klientów i pomocy im w kwestiach finsowych
  • Przygotowywanie szkoleń dla zespołów obsługujących klientów w zakrecie finansów i SAPa
  • Zapewnienie wsparcia klientom poprzez telefon i maile
  • Rozwiązywanie zapytań od klientów
  • Sprawdzanie czy wszystkie zapytania od klientów są efektywnie rozwiązywanie
  • Uzupełnianie informacji w systemie, uzupełnianie informacji o klientach
  • Wsparcie osób w zespole z różnych krajów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie zawodowe w finansach/księgowości lub wykształcenie w tym obszarze
  • Osoby z dobrymi umiejętnościami komunikacyjnymi, otwarte, lubiące pracę zespołową

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Program szkolenia
  • Kursy z językowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Opieka zdrowotna
  • Świeże soki i owoce, system kafeterii
  • Karta multisport
  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Jobs with Language Skills
  • Ref.no:JO-1904-427978_22