Dla jednego z naszych klientów poszukujemy obecnie Test Managera do projektu z sektora bankowego w obszarze aplikacji mobilnych (Android, iOS). Osoba, której poszukujemy poza zarządzaniem 4 os. zespołem testerów będzie również wspierała proces testowania.

Zadania:

  • tworzenie planu testów (szczególnie w przypadku testów integracyjnych i niefunkcjonalnych)
  • wdrożenie procesu testowania w projektach
  • koordynacja pracy zespołu testowego
  • wsparcie kierownika projektu w sprawach technicznych
  • definiowanie wymagań dotyczących środowisk testowych i danych testowych, dodatkowe potwierdzenie korzyści z koncepcji automatyzacji testów i testów
  • udział w procesie opracowania strategii testowania, tłumaczenie wymagań technicznych na scenariusze testowe i przypadki testowe
  • opracowanie skryptów do testów funkcjonalnych i wydajnościowych

Oczekujemy:

  • doświadczenie w integracji testów i zarządzaniu danymi testowymi
  • doświadczenie w zarządzaniu środowiskami testowymi
  • doświadczenie w testowaniu funkcjonalnym/niefunkcjonalnym i integracyjnych
  • umiejętności pisania skryptów
  • wiedzy w obszarze:
    o metodologii testowania
    o systemów operacyjnych (Windows, Unix)
    o SQL/ PLSQL
    o WebServices
    o architektury aplikacji
    o SoapUI
  • znajomości j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w międzynarodowym zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparcu o UoP
  • możliwość pracy zdalnej 1-2 dni w tygodniu
  • rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie, dofinansowanie do skzoleń i możliwość zdobycia nowych certyfikatów wobszarze testowania
  • prywatna opieka medyczna
  • karta sportowa
  • elastyczne godziny pracy
  • ubezpieczenie na życie
  • Salary:N/A
  • Location:Warszawa
  • Type:Full Time
  • Category:Technology & IT
  • Ref.no:JO-1904-428338