Telefoniczna obsługa klienta z językiem francuskim/ bez doświadczenia

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji specjalizującej się w usługach IT i wsparcia technicznego, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Telefoniczne i mailowe wsparcie klientów biznesowych
  • Administrowanie danymi w bazie danych- tworzenie nowych kont, dodawanie nowych użytkowników do istniejących kont i wprowadzanie zmian
  • Pomoc na różnych etapach-dostawy, wsparcie techniczne i administracyjne
  • Budowanie wizerunku firmy przez codzienne kontakty z klientami i świadczenie usług na najwyższym poziomie

Nasze wymagania:

  • Doskonała znajomość języka francuskiego C1
  • Dobra znajomość języka angielskiego B2/C1
  • Doświadczenie w pracy w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, interpersonalne, dobra dykcja
  • Chęć nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy:

  • Dobre warunki płacowe
  • Wsparcie relokacyjne
  • Praca w ciekawym, międzynarodowym środowisku
  • Benefity pozapłacowe- prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, w pełni opłacona karta MultiSport
  • Nowoczesne miejsce pracy z różnymi udogodnieniami i atrakcjami
  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Administration & Office Support
  • Ref.no:JO-1704-351922_730