Technolog Produkcji Wydziału Stolarskiego

CPL Jobs jest częścią większej europejskiej grupy rekrutacji i usług HR, CPL Resources. Pomagamy największym talentom w rozwijaniu kariery i umożliwiamy wiodącym firmom na rynku polskim i europejskim znalezienie najlepszych specjalistów.

Obecnie dla jednego z naszych klientów szukamy kandydatów na stanowisko:

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomości materiałów i rozwiązań stosowanych w meblarstwie.
  • Doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętności projektowania CAD/CAM.
  • Wykształcenia minimum średniego, technicznego.
  • Samodzielności i odpowiedzialnego podejścia.

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie dokumentacją technologiczną (przygotowanie dokumentacji technicznej i produkcyjnej, analiz receptur).
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcji.
  • Opracowanie rozwiązań konstrukcyjnych dla projektowanych mebli.
  • Przygotowywanie ofert i kosztorysowanie produkcji.
  • Udzielanie wsparcia działom produkcyjnym, jakości w rozwiązywaniu problemów natury technologicznej, przeprowadzanie prób technologicznych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę i możliwość długofalowej współpracy.
  • Udział w rozwoju i optymalizacji procesu produkcyjnego.
  • Pracę z wysokojakościowym i zróżnicowanym produktem (płyty drewnopodobne/drewno lite /lakierowanie/cięcie szkła).
  • Przyjazna atmosfera w zespole.
  • Dogodny, jednozmianowy system pracy.

  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Construction
  • Ref.no:JO-1904-428082_4