Technical Support Engineer – Application Packaging

Budujemy nowe Centrum Kompetencyjne IT w Warszawie, które będzie świadczyć usługi utrzymania infrastruktury IT oraz rozwoju aplikacji i narzędzi dla wewnętrznych oddziałów zlokalizowanych w Europie. Naszym Klientem jest jedna z największych na świecie firm z obszaru logistki, transportu oraz spedycji.

Jeżeli więc szukasz nowych ciekawych wyzwań w obszarze infrastuktury IT oraz chciałbyś pracować z najnowocześniejszymi narzędziami IT? Mam dla Ciebie interesującą ofertę!

Poszukujemy Technical Support Engineer - Application Packaging

Główne obowiązki:

  • przygotowywanie i wysyłanie paczek aktualizacją sytemów oraz aplikacji,
  • zapewnienie kompleksowego wspracia z poziomu drugiej linii,
  • dogłębna inwestygacja problemów w celu wykluczenia podobnych awarii w przyszłości,
  • zapewnienie bezpieczeństwa systemu za pomocą dostępnych środków.

Wymagania:

  • doświadczenie w utrzymaniu bądź wsparciu technicznym Systemów Operacyjnych Microsoft Windows, sieci oraz aplikacji,
  • znajomość jednego z narzędzi ITSM (Service Now, Remedy, itp),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • znajomość praktyk ITIL będzie dużym atutem,
  • doskonałe umiejętności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Benefity:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szeroki pakiet benefitów, m. in.: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, bilety do kin i teatrów, bony świąteczne,
  • dofinansowanie do nauki języków oraz indywidualny plan rozwoju wewnątrz oranizacji,
  • praca w międzynarodowym środowisku.
  • Salary:N/A
  • Location:Warszawa
  • Type:Full Time
  • Category:Technology & IT
  • Ref.no:JO-1802-368197