IT Service Desk L1 (Technical Support Engineer)

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest jedna z największych na świecie firm z obszaru logistki, transportu oraz spedycji.
Do nowego Centrum Kompetencyjnego IT, które będzie świadczyć usługi utrzymania infrastruktury IT oraz rozwoju aplikacji i narzędzi dla wewnętrznych oddziałów zlokalizowanych w całej Europie, poszukuję osoby na stanowisko Technical Support Engineer / 1st Line Support.

Obowiązki:

  • Pierwszy kontakt z Klientem w celu zidentyfikowania oraz zdiagnozowania obszaru wsparcia technicznego
  • Praca jako punkt kontaktowy dla wszystkich użytkowników IT
  • Rejestrowanie, kategoryzowanie i priorytetyzowanie incydentów i zgłoszeń serwisowych
  • Zapewnienie pierwszej linii wsparcia w celu najszybszego przywrócenia serwisu
  • Odpowiednie przydzielanie incydentów i zgłoszeń

Wymagania:

  • Doświadczenie komercyjne jako Support IT
  • Znajomość produktów hardware i software
  • Orientacja na klienta i zaawansowane umiejętności rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego zarówno w mowie, jak i w piśmie
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi ITSM (np. Service Now, Remedy, HP SM etc.)

Benefity:

  • Elastyczna forma zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Ubezpieczenie na życie PZU lub AVIVA
  • Karnety sportowe Multisport i bilety do kina lub teatru
  • Jasna ścieżka rozwoju, programy szkoleniowe
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Wydarzenia sportowe dla pracowników
  • Możliwość wzięcia udziału w programach wolontariackich

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:IT i technologia
  • Nr ref.:JO-1810-418063

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>