Technical Author z j. angielskim (m/k)

CPL Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Tworzenie dokumentacji i zarządzanie dokumentacją oprogramowania dla produktów oferowanych przez firmę.
  • Zapewnienie wsparcia dla użytkowników.
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z zespołem odpowiedzialnym za zarządzanie produktami.
  • Współpraca z product owner’ami znajdującymi się w biurach za granicą.
  • Praca nad ilustracjami i oznaczeniami graficznymi w celu lepszego zrozumienia ich przez użytkowników.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Około 1 – 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Technical Author, Technical Writer.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność do sprawnego organizowania pracy własnej, a także szybkiego przyswajania wiedzy.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji.
  • Benefity pozapłacowe.
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.
  • Lekcje języka angielskiego.

  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Technology & IT
  • Ref.no:JO-1711-363529_82