Team Leader zespołu ds. Kadr i Płac (niemieckiego, rosyjskiego lub czeskiego)

Job Description

Opis stanowiska:

  • zarządzanie obszarem kadr i płac zgodnie z przepisami prawa pracy (niemieckiego, rosyjskiego lub czeskiego) oraz standardami firmy,
  • obsługa procesów związanych z przebiegiem zatrudniania nowych pracowników,
  • nadzór nad procesami zamknięcia miesiąca i roku,
  • efektywna współpraca i wsparcie pozostałych działów firmy,
  • zarządzanie zespołem i nadzorowanie procesów szkoleniowych,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej.

Wymagania:

  • minimum trzy lata doświadczenia w obszarze kadr i płac,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego,
  • wysoce rozwinięte umiejętności organizacyjne i menadżerskie,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku/centrum usług wspólnych
  • znajomość programu SAP będzie mile widziana

Oferujemy:

  • stabilna pracę w międzynarodowym środowisku,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych,
  • udział w szkoleniach.
  • Salary:N/A
  • Location:Poznań
  • Type:Full Time
  • Category:Human Resources
  • Ref.no:JO-1607-335846POIK3527_10