Team Leader działu Procurement z językiem angielskim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta w Krakowie, poszukujemy kandydatów do nowego działu na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków

Obowiązki:

  • Zarządzanie procesem zaopatrzenia;
  • Nadzorowanie codziennej pracy zespołu;
  • Negocjowanie cen, zarządzanie zamówieniami i koordynowanie ich realizacji;
  • Sporządzanie raportów i prezentacji;
  • Współpraca z zespołami z innych krajów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Doświadczenie w dziale Procurement;
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i przywódcze;
  • Umiejętności w sporządzaniu raportów i prezentacji.

Oferujemy:

  • Pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • Przejrzystą ścieżkę kariery;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, program rekomendacji);
  • Stabilną pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Wyjścia integracyjne, wydarzenia sportowe.

  • Salary:N/A
  • Location:Kraków
  • Type:Full Time
  • Category:Accounting
  • Ref.no:JO-1903-426549_13