Szenior Üzletvezető

<< Back to Search Results

Job Description

A Cpl jobs Európa egyik legnagyobb munkaerő közvetítő és HR tanácsadó vállalat. Küldetésünk, hogy a legtehetségesebb embereknek segítsük a szakmai fejlődésüket és a piaci szereplőknek megtalálni a legjobb munkavállalókat – Egyik legismertebb nemzetközi ügyfelünk részére jelenleg keressük a következő:

Lokáció: Bécs

Feladatok:

  • Az értékesítési mutatók követése és kiértékelése (pl.: profit növekedésének monitorozása, bevétel, kiadás)
  • A regionális árazási stratégia támogatása az értékesítés és profit növelése érdekében
  • Versenyképességi felmérés készítése a versenyképes árak tekintetében
  • Folyamatos monitorozása a szektor versenytársainak
  • A helyi csapatok és munkatársak vezetése és feladatok irányítása / delegálása

Elvárások:

  • Anyanyelvi Magyar és folyékony angol nyelvtudás
  • Analitikus szemlélet és kiváló Excel ismeret
  • Általános értékesítési és marketing ismeret, minimum 2-3 év releváns munkatapasztalattal
  • Kimagasló kommunikációs készségek és pozitív attitűd a napi munkában
  • Eredmény orientált és delegációs készség
  • Tapasztalat az E-értékesítés területén előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil, független munka egy nemzetközi, rugalmas vállalatnál
  • Tréning lehetőségek és fejlődési lehetőség az e-értékesítés területén
  • Motivált multi környezet és remek légkör
  • Kiváló juttatási csomag
  • Gyümölcsök és üdítők, céges rendezvények
  • Teljesmunkaidős alkalmazotti jogviszony
  • Rugalmas munkaidő
  • Salary:N/A
  • Location:Vienna
  • Type:Full Time
  • Category:Marketing
  • Ref.no:JO-1907-433332_12