Starszy Specjalista ds. Kadr (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Aktualizowanie i zarządzanie bazą kandydatów
  • Prowadzenie pełnej administracji kadrowej
  • Zapewnienie sprawnej obsługi poprzez mail i telefon w kwestiach związanych z administracją personalną
  • Przygotowywanie bieżących raportów na potrzeby działu HR oraz managerów
  • Udzielanie informacji i doradztwo świadczone dla kadry zarządzającej w bieżących kwestiach z zakresu prawa pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w kadrach na samodzielnym stanowisku
  • Zaawansowana wiedza kadrowa
  • Język angielski na poziomie B1/B2

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne, specjalistyczne stanowisko w rozwijającej się organizacji
  • Regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z zakresu prawa pracy oraz inne kursy/ szkolenia (j. angielski, Excel itp.)
  • Możliwość uczestnictwa w spotkaniach branżowych i konferencjach
  • Przyjazny zespół współpracowników i nieformalna atmosfera
  • Ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie emerytalne oraz karta Multisport
  • Posiłki na terenie pracy, kawa , herbata, owoce
  • Atrakcyjną lokalizację pracy (centrum Wrocławia)
  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Human Resources
  • Ref.no:JO-1902-424479_89