Specjalista z j. niemieckim lub j. francuskim (k/m)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR.
Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista z j. niemieckim lub j. francuskim (k/m)

Zadania:

  • Praca w dziale obsługi klienta, HR lub księgowości
  • Kontakt z klientami w celu wyjaśniania niezgodności i uzupełnienia informacji
  • Weryfikacja informacji w systemie
  • Tworzenie analiz i przygotowywanie raportów w programie Excel
  • Ciągła współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z innymi działami firmy
  • Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów współpracowników

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub języka francuskiego
  • Umiejętność nawiązywania nowych kontaktów
  • Pomysłowość
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane wykształcenie na kierunkach: finanse, ekonomia, zarządzanie, administracja

Oferujemy:

  • Kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Bogaty pakiet benefitów

  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Accounting
  • Ref.no:JO-1509-316498_1757