Specjalista Wsparcia Klienta z j.niderlandzkim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie dokumentów dotyczących faktur
  • Kontakt mailowy z klientami firmy
  • Dostarczanie klientom niezbędnych informacji związanych z przesłanymi zapytaniami
  • Ogólne zadania administracyjne (tworzenie raportów, zestawień)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego w mowie i piśmie,
  • J. angielski na poziomie B1/B2,
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, wielozadaniowość,
  • Umiejętności miękkie (analizowanie i rozwiązywanie problemów, podejmowanie decyzji),
  • Dobra znajomość programu MS Office.

Oferujemy:

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Opiekę medyczną,
  • Plan emerytalny,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach z klientami zagranicznymi,
  • Doskonałą lokalizację w nowoczesnym biurowcu w centrum miasta.

  • Salary:N/A
  • Location:Łódź
  • Type:Full Time
  • Category:Jobs with Language Skills
  • Ref.no:JO-1811-419340_82