Specjalista w dziale księgowości (Collection/ dział AR) z językiem francuskim

CPL Jobs Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku, w Irlandii. Od 2006 roku działamy na rynku ogólnopolskim. Ponad 20 lat doświadczenia w rekrutacji sprawiło, że CPL Jobs może zaoferować swoim Klientom i Kandydatom wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. W naszych kontaktach z kandydatami stawiamy na długofalowe relacje. Zapewniamy stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku, doradzamy też w kwestii rozwoju kariery i wyboru optymalnego typu zatrudnienia. Pozwól nam poznać i zrozumieć swoje potrzeby, a pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.

Dla międynarodowej firmy, świadczącej kompleksowe usługi w sektorach technologii informatycznych i konsultingu, działającej w kilkudziesięciu krajach, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Zarządzanie portfelem klientów
  • Przygotowywanie i wysyłanie przypomnień o płatnościach do klientów
  • Przetwarzanie płatności
  • Kompletacja dokumentacji dot.wpłat
  • Raportowanie

Wymagania:

  • Płynnie posługuje się językiem francuskim ( C1) oraz w języku angielskim ( B2)
  • Posiada doświadczenie w pracy na ww.stanowisku
  • Bardzo dobrze posługuje się MS Office
  • Jest zorientowana na szczegóły i rozwiązywanie problemów
  • Posiada umiejętności analityczne i komunikacyjne

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Codzienny kontakt z j.obcymi w kontakcie mailowym i telefonicznym z klientem biznesowym
  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
  • Dostęp do ogromnej bazy szkoleń
  • Możliwość zaplanowania ścieżki kariery i awansu
  • Salary:N/A
  • Location:Kraków
  • Type:Full Time
  • Category:Accounting
  • Ref.no:BPOGA02323_36