Specjalista pierwszej linii wsparcia IT z j. angielskim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, firmy międzynarodowej z branży IT,  poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista pierwszej linii wsparcia IT z j. angielskim (m/k)

Obowiązki:

  • Zapewnienie zdalnie pierwszej linia wsparcia
  • Analizowanie problemów związanych ze sprzętem komputerowym i oprogramowanie
  • Odbieranie, zamykanie i monitorowanie zgłaszanych problemów IT przez użytkowników
  • Kontaktowanie się z użytkownikami przez telefon, e-maila lub czata

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Mile widziane doświadczenie w 1 linii wsparcia IT lub wykształcenie w kierunku IT lub kursy/certyfikaty

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjna lokalizacja w centrum Katowic
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Wsparcie w codziennych zadaniach
  • Pracę nad ciekawymi projektami
  • Benefity pozapłacowe np. w postaci karty multisport
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Salary:N/A
  • Location:Katowice
  • Type:Full Time
  • Category:Technology & IT
  • Ref.no:JO-1711-364450_55