Specjalista ds. zobowiązań ze znajomością języków obcych (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego międzynarodowego klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:  Specjalista ds. zobowiązań ze znajomością języków obcych (m/k)

Obowiązki na stanowisku:

  • Rzetelne udzielanie odpowiedzi na zapytania dostawców za pomocą rozwiązań przepływu pracy i systemu ERP;
  • Wykonywanie operacji księgowych;
  • Pobieranie faktur z portalu dostawców;
  • Audyt, śledzenie i usuwanie duplikatów płatności przed wykonaniem transakcji;
  • Koordynowanie prawidłowego i terminowego obiegu dokumentów;
  • Odpowiadanie na zapytania dostawców dotyczących salda i płatności;

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemiecki, francuski, niderlandzki (holenderski), turecki, węgierski, rumuński;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mocno rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne oraz chęć rozwoju;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość SAP lub innego systemu ERP;
  • Doświadczenie w księgowości, zakupach/procurement;

Oferujemy m.in.:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej organizacji;
  • Możliwość pracy z wykorzystaniem umiejętności językowych;
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Salary:N/A
  • Location:Kraków
  • Type:Full Time
  • Category:Accounting
  • Ref.no:JO-1704-352105_352