Specjalista ds. zarządzania kontraktami z językiem włoskim/niemieckim/francuskim/hiszpańskim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta w Krakowie, poszukujemy kandydatów do nowego działu na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • Zarządzanie kontraktami i umowami znajdującymi się w bazie danych;
  • Kontrolowanie zobowiązań zawartych w umowach;
  • Odpowiadanie na pytania związane z kwestiami zawartymi w umowie (o charakterze prawnym/finansowym/kadrowym);
  • Zarządzanie istniejącymi i potencjalnymi zleceniami;
  • Szkolenia dla mniej doświadczonych członków zespołu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w opracowywaniu i opiniowaniu umów;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i włoskiego/niemieckiego/francuskiego/hiszpańskiego (min. B2/C1);
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Mile widziane wykształcenie związane z prawem;
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, analityczne myślenie i precyzja.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, system benefitów pozapłacowych);
  • Stabilną pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Udział w różnorodnych projektach;
  • Pracę w firmie o wysokich standardach.
  • Salary:N/A
  • Location:Kraków
  • Type:Full Time
  • Category:Legal
  • Ref.no:JO-1808-413822krk_48