Specjalista ds. Zakupów ze znajomością języków obcych (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego międzynarodowego klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:  Specjalista ds. Zakupów ze znajomością języków obcych (m/k)

Obowiązki na stanowisku:

  • Aktywna współpraca z klientami biznesowymi, budowanie oraz dbanie o relacje.
  • Nadzór nad dokumentacją związaną z procesem zakupów;
  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów związanych z zamówieniami, dostawą;
  • Opisywanie/dekretowanie faktur;
  • Realizacja zakupów zgodnie z zapotrzebowaniem i ustalonymi procedurami systemowymi oraz wytycznymi;
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy;

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków: holenderski, niemiecki, francuski, grecki, włoski, czeski, hiszpański, węgierski;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość Pakietu MS Office;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy m.in.:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku o stabilnej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym;
  • Możliwość pracy z językami obcymi i podnoszenia zdoloności językowych;
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport);
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Salary:N/A
  • Location:Kraków
  • Type:Full Time
  • Category:Supply Chain
  • Ref.no:JO-1704-352121_265