Specjalista ds. zakupów z j. niemieckim (również bez doświadczenia)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR.
Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z dostawcami;
  • Kontrola terminowości dostaw i monitorowanie zamówień;
  • Aktualizacja danych w systemie SAP;
  • Weryfikacja faktur od dostawców;
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami;
  • Przygotowywanie raportów i analiz.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Zdolności organizacyjne;
  • Dyspozycyność do podjęcia pracy na pełen etat;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem – prowadzimy rekrutację dla spejcalistów z doświadczeniem oraz kandydatów, gotowych rozpocząć międzynarodową ścieżkę kariery w tym obszarze.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Profesjonalne szkolenia dla wszystkich pracowników;
  • Kursy języka niemieckiego;
  • Prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie;
  • Świeże soki i owoce w biurze;
  • Wspólne wyjścia intergracyjne i imprezy firmowe.

  • Salary:N/A
  • Location:Kraków
  • Type:Full Time
  • Category:Administration & Office Support
  • Ref.no:JO-1806-410274_6