Specjalista ds. zakupów z j. angielskim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. zakupów z j. angielskim (m/k)

Obowiązki:

  • Przetwarzanie zamówień od klientów
  • Dbanie o koszty zakupu, składanie dostaw, dbanie o ich przebieg
  • Odpowiadania na zapytania klientów dot. zakupów
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z dostawcami i klientami
  • Zatwierdzanie zakupów w systemie

Wymagania:

  • Język angielski na bardzo dobrym/ dobrym poziomie
  • Doświadczenie obsłudze klienta, administracji, pracy biurowej itp.
  • Znajomość MS Office

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Karta multisport
  • Kursy językowe
  • Liczne szkolenia i programy rozwoju pracownika
  • Pakiet relokacyjny dla osób z poza Bydgoszczy
  • Salary:N/A
  • Location:Bydgoszcz
  • Type:Full Time
  • Category:Supply Chain
  • Ref.no:JO-1404-284332_585