Specjalista ds. wsparcia systemów IT

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta- międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. wsparcia systemów IT.

Miejsce pracy: bliskie okolice Katowic.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie, wdrażanie oraz rozwój systemów IT w międzynarodowych oddziałach firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego na kierunku Informatyka lub pokrewnym

- minimum 2-3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze utrzymania systemów IT

- dobrej znajomości Windows 10, Office365

- wiedzy z obszaru Active Directory, Windows Server, Microsoft SharePoint Server

- bardzo dobrej znajomości j. angielskiego

Szczegóły oferty:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- premie finansowe

- szkolenia wewnętrzne

- możliwość rozwoju zawodowego i pracy w międzynarodowym środowisku

- przyjazna atmosfera pracy

  • Wynagrodzenie:N/A
  • Lokalizacja:Katowice
  • Typ:Pełny etat
  • Kategoria:IT i technologia
  • Nr ref.:JO-1904-427856

Narzędzia wyszukiwania ofert pracy

Informuj o podobnych ofertach >>