Specjalista ds. wsparcia sprzedaży z j. francuskim lub niemieckim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej i outsourcingowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. wsparcia sprzedaży z j. francuskim lub niemieckim (m/k)

Obowiązki:

  • Wsparcie procesów sprzedażowych
  • Codzienny kontakt z klientami firmy
  • Tworzenie bazy nowych klientów dla firmy
  • Utrzymywanie kontaktów biznesowych ze stałymi klientami firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemieckiego lub francuskiego
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Komunikatywność
  • Chęć rozwoju w strukturach firmy

Oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia w procesie sprzedaży, narzędzami prognozowania sprzedaży, metodami sprzedaży, automatyzacją marketingu.
  • Praca w międzynarodowym środowisku z możliwością doskonalenia swoich kwalifikacji zawodowych i językowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych jak np. karta multisport
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Sales
  • Ref.no:JO-1706-355125_184