Specjalista ds. wsparcia projektów biznesowych w obszarze logistyki/księgowości/sprzedaży z j. obcym

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, miedzynarodowej organizacji, leadera w branży informatycznej, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Specjalista ds. wsparcia projektów biznesowych w obszarze logistyki/księgowości/sprzedaży z j. obcym

Zadania:

  • Codzienny kontakt z klientem obcojęzycznym poprzez telefon, mail oraz chat
  • Otrzymywanie zapytań od klientów i pomoc w rozwiązywaniu problemów w obszarze logistyki, księgowości lub sprzedaży
  • Aktywne informowanie klientów o postępach w rozwiązywaniu problemów i ich śledzenie
  • Prace administracyjne – sporządzanie raportów i analiz z przeprowadzonych rozmów
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu znalezienia optymalnych rozwiązań

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze logistyki, księgowości lub sprzedaży
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności analityczne

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju u światowego lidera w branży informatycznej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: bilety do kina, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport
  • Darmowe lekcje języków obcych
  • Ztrudnienie na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym

  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Jobs with Language Skills
  • Ref.no:JO-1604-329872_229