Specjalista ds. wsparcia klientów z j. francuskim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. wsparcia klientów z j. francuskim (m/k)

Obowiązki:

  • Zapewnienie wsparcia telefonicznego, mailowego, poprzez chat dla klientów biznesowych
  • Tworzenie nowych kont, dodawanie użytkowników do istniejących kont
  • Aktualizowanie zmian w bazie danych
  • Przekazywanie różnych problemów technicznych do odpowiednich osób w firmie

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra/bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Praca w międynarodowym środowisku z możliwością doskonalenia swoich umiejętności językowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Benefity pozapłacowe jak np. karta multisport
  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Administration & Office Support
  • Ref.no:JO-1704-351922_585