Specjalista ds. wsparcia administracyjnego z językiem francuskim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji
i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim
i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, znanej na całym świecie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Wprowadzanie danych personalnych do systemu
  • Kontakt mailowy z klientami zagranicznymi
  • Weryfikacja poprawności wystawionych dokumentów
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej

Oczekiwania:

  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego (min. B1)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dostępność do pracy na cały etat
  • Chęć rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe: karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie
  • Możliwość codziennej komunikacji w języku obcym
  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Supply Chain
  • Ref.no:JO-1809-416354_127