Specjalista ds. serwisu z językiem francuskim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla Naszego Klienta, globalnej firmy rozwijającej swoją markę na rynku polskim, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław

Zadania:

  • Przyjmowanie, rejestracja i obsługa zgłoszeń dotyczących problemów technicznych,
  • Pełnienie obowiązków pierwszego kontaktu za pośrednictwem chatu, maili oraz rozmów telefonicznych,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów zgłaszanych przez współpracowników,
  • Zapewnienie dobrej, terminowej komunikacji w organizacji,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej, instrukcji oraz proponowanie zmian,
  • Kontakt z innymi działami organizacji.

Wymagania:

  • Umiejętność korzystania z technologii: Active Directory, Windows 7, SharePoint,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego i francuskiego,
  • Podstawowa wiedza techniczna,
  • Zdolności organizacyjne i analityczne,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca w środowisku międzynarodowym,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Kursy językowe w siedzibie firmy,
  • Szkolenia.
    • Salary:N/A
    • Location:Wrocław
    • Type:Full Time
    • Category:Technology & IT
    • Ref.no:JO-1907-434255_2