Specjalista ds. rozliczania podróży służbowych z językiem portugalskim

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, dużej i rozpoznawalnej firmy, jednego z czołowych światowych dostawców usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Twoje obowiązki:

  • Weryfikacja i rozliczanie wydatków związanych z delegacjami służbowymi
  • analizowanie i rozliczanie kosztów podróży
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Zatwierdzanie danych w systemie
  • Kontakt z pracownikami firmy
  • Współpraca z działami firmy we Włoszech

Od kandydatów oczekujemy

  • Dobra znajomość języka portugalskiego( min.B2) oraz języka angielskiego ( minimum B1)
  • Mile widziane wykształcenie z obszaru finansów, księgowości lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, skrupulatność i przywiązywanie wagi do szczegółów
  • Terminowość w realizacji zadań
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Prace w znanej, międzynarodowej organizacji, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia świetnej praktyki, uczenia się od najlepszych ekspertów na rynku, przy jednoczesnej gwarancji uczciwych warunków finansowych
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie na życie, dostęp do wielu atrakcyjnych szkoleń, imprezy integracyjne, programy rekomendacji i wiele innych
  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Jobs with Language Skills
  • Ref.no:JO-1810-418915_8