Specjalista ds. rachunkowości z j. angielskim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, jednego z wiodących światowych producentów z branży automotive,  poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. rachunkowości z j. angielskim (m/k)

Obowiązki:

  • Współpraca z odziałami firmy
  • Przygotowanie raportów i sprawozdań finansowych
  • Kontakt z klientami z wyznaczonego obszaru firmy
  • Monitorowanie i analiza biznesowych transakcji zgodnie z polityką firmy
  • Współpraca z Główną Księgową
  • Udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych

Wymagania:

  • Biegła znajomośc j. angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w obszarze finansów/księgowości

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Praca z najnowszymi technologiami i narzędziami
  • Rozwój zawodowy
  • Pakiet szkoleń
  • Benefity pozapłacowe jak opieka medyczna,
  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Administration & Office Support
  • Ref.no:JO-1704-351171_196