Specjalista ds. projektów zagranicznych z językiem obcym (k/m)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR.
Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. projektów zagranicznych z językiem obcym (k/m)

Zadania:

  • Wsparcie organizacji w zakresie realizacji projektów w obszarze HR, obsługi klienta, administracji lub księgowości
  • Weryfikacja poprawności przesyłanych danych
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby organizacji
  • Udzielanie odpowiedzi i pomoc w rozwiązywaniu problemów klienta
  • Stały kontakt z klientami zagranicznymi
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków: francuski, niemiecki lub hiszpański
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Łatwość nawiązywania nowych kontaktów
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Zaangażownie i samodzielność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Codzienny kontakt z językami obcymi
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Accounting
  • Ref.no:JO-1509-316498_1756