Specjalista ds. projektów zagranicznych / biznesowych z językiem obcym (k/m)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. projektów zagranicznych / biznesowych z językiem obcym (k/m)

Obowiązki:

  • Wsparcie organizacji w zakresie realizacji projektów z obszaru księgowości, helpdesku, administracji HR lub wsparcia biznesowego
  • Zbieranie wymagań dotyczących potrzeb i oczekiwań biznesowych
  • Optymalizacja procesów
  • Kooperacja z innymi działami firmy
  • Sporządzanie zestawień oraz raportów

Wymagania:

  • Znajomość jednego z języków na poziomie bardzo dobrym: niemiecki, francuski, niderlandzki, duński
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, zdolności analityczne
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dodatkowe benefity (m. in. prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)
  • Cenne doświadczenie zawodowe w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Profesjonalny program szkoleń
  • Kursy językowe

  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Human Resources
  • Ref.no:JO-1709-359813_393