Specjalista ds. projektów międzynarodowych z j. obcym (k/m)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, miedzynarodowej organizacji, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Specjalista ds. projektów międzynarodowych z j. obcym (k/m)

Zadania:

  • Bezpośrednia współpraca z oddziałem zagranicznym
  • Wsparcie klienta biznesowego poprzez kontakt telefoniczny i mailowy
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów klientów i udzielanie odpowiedzi na pytania
  • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do zawarcia kontraktów
  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemiecki, francuski, niderlandzki  lub norweski (min. B2)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (ale nie wymagane - firma zapewnia profesjonalne szkolenia)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kursy językowe
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Administration & Office Support
  • Ref.no:JO-1707-357249_124