Specjalista ds. Portfela Projektów (Payroll Project Portfolio Manager) (k/m)

CPL Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

  • Koordynacja portfela projektów płacowych
  • Zarządzanie procesami w organizacji – w tym ustalanie priorytetów, analiza zasobów i usprawnianie procesów
  • Opracowywanie formalnej obsługi zleceń dla wniosków zewnętrznych i wewnętrznych
  • Planowanie i zarządzanie budżetem portfela projektów
  • Przygotowywanie raportów/zestawień/analiz oraz prowadzenie dokumentacji
  • Zapewnienie wsparcia menedżerom projektu w razie potrzeby

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami lub portfelem projektów – preferowane działy: HR/Payroll/Finanse
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub powiązane z branżą biznesową
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w pracy z programami: Excel, PowerPoint, Visio, SharePoint
  • Umiejętność pracy w zespole, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz zdolność analitycznego myślenia
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Liczne benefity pozapłacowe
  • Możliwość szybkiego rozwóju w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalne szkolenia wewnętrzne prowadzone przez specjalistów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Banking & Financial Services
  • Ref.no:JO-1802-402059_186