Specjalista ds. obsługi klientów zagranicznych z j. niemieckim lub francuskim (k/m)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, miedzynarodowej organizacji, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klientów zagranicznych z j. niemieckim lub francuskim (k/m)

Zadania:

  • Zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych i administracyjnych
  • Kontakt z klientami drogą telefoniczną, mailową oraz poprzez chat
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu znalezienia optymalnych rozwiązań

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego (warunek konieczny)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet szkoleń wdrażających
  • Bogaty pakiet Benefitów
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość codziennej praktyki języków obcych
  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Jobs with Language Skills
  • Ref.no:JO-1504-306185_220