Specjalista ds. Logistyki

Job Description

Zakres obowiązków:

  • planowanie dostaw do centrów dystrybucyjnych i przeładunkowych oraz koordynacja przerzutów między magazynowych - w tym dostaw spoza EU;
  • współpraca z innymi działami Centrów Dystrybucyjnych;
  • współpraca z dostawcami usług transportowych i nadzór nad jakością wykonywanych usług (wizyty u dostawców, udział w spotkaniach kwartalnych);
  • współpraca z Agencjami i Urzędami Celnymi/ urzędami administracji Państwowej;
  • optymalizacja siatki transportowej.

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczanie na podobnym stanowisku w obszarze logistyki i transportu;
  • znajomość zagadnień i przepisów związanych z importem i eksportem (również spoza Unii Europejskiej);
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • znajomość programu Excel.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Pracodawcą;
  • pracę w dużej międzynarodowej firmie, dającej ciekawe możliwości rozwoju eksperckiego;
  • miesięczny okres wdrożenia;
  • możliwość udziału w projektach międzydziałowych;
  • pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej, paliwa i prywatnej opieki medycznej);
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i ciągłego udoskonalania swoich umiejętności.
  • Salary:N/A
  • Location:Poznań
  • Type:Full Time
  • Category:Supply Chain
  • Ref.no:SDL0519PK_2