Specjalista ds. kontroli kredytowej (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej i ubezpieczeniowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. kontroli kredytowej (m/k)

Obowiązki:

  • Terminowe przetrwarzanie transakcji gotówkowych
  • Monitorowanie, rozwiązywanie powstałych problemów związanych z przetwarzaniem transakcji gotówkowych
  • Przygotowanie i prowadzenie sprawozdań z kontroli kredytów
  • Rozdzielanie środków rozliczeń zgodnie z oświadczeniami u brokerów, ubezpieczycieli, organów podatkowych
  • Przygotowanie przypomnień i powiadomien o anulowaniu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomośc j. niemieckiego
  • Znajomość MS Office
  • Dobre umiejętności organizacyjne, dbanie o szczegóły

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem języków obcych
  • Umowa o pracę
  • Benefity pozapłacowe w postaci karty multisport czy dopłaty do lunchu
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpiecznie na życie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Kursy językowe w siedzibie firmy
  • Dla osób spoza Wrocławia, firma oferuje pakiet relokacyjny – jego wysokość jest zależna od stanowiska oraz odległosci .
  • Salary:N/A
  • Location:Wrocław
  • Type:Full Time
  • Category:Administration & Office Support
  • Ref.no:JO-1708-358482_44