Specjalista ds. kontaktu z klientem w obszarze finansów z j. francuskim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, obecnie poszukujemy kandydatów ze znajomością języka francuskiego na stanowisko:

Obowiązki:

  • Kontakty telefoniczne i mailowe w j.francuskim z klientami firmy
  • Przypominanie o uregulowanie wpłat
  • Sprawdzanie czy faktury są zapłacone, jeśli nie, to dopytywanie klientów kiedy należności zostaną uregulowane
  • Dbanie o to, żeby każdy klient firmy w odpowiednim czasie był na bieżąco z wpłatami
  • Uaktualnianie danych w systemie firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomośc j. francuskiego (B2/C1)
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B1)
  • Znajomość MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Specjalistyczne stanowisko w rozwijającej się organizacji
  • Regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz inne kursy/ szkolenia (j. angielski, Excel itp.)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie emerytalne
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Kawa, czekolada, herbata, świeże owoce na co dzien w pracy
  • Atrakcyjną lokalizacja firmy
  • Salary:N/A
  • Location:Łódź
  • Type:Full Time
  • Category:Administration & Office Support
  • Ref.no:JO-1902-424479_40