Specjalista ds. kadrowo-administracyjnych

Dla naszego Klienta – firmy z branży IT – poszukujemy obecnie osoby, która dołączy do struktur na stanowisku:

Zadania

Działania z zakresu twardego HR:

  • Prowadzenie teczek pracowniczych
  • Przygotowywanie umów i innej dokumentacji kadrowej
  • Zbieranie i przekazywanie do biura rachunkowego danych do naliczania wynagrodzeń
  • Obsługa ewidencji czasu pracy i zgłaszanie do ZUS

Działania z zakresu miękkiego HR:

  • Wsparcie w procesie rekrutacji
  • Podstawowe działania employer brandingowe
  • Pomoc przy onboardingu nowych pracowników oraz organizacji szkoleń

Działania administracyjne:

  • Koordynacja obiegu dokumentów w firmie
  • Zarządzanie umowami z podwykonawcami, administracyjne wsparcie procesu sprzedaży (zamówienia, faktury itp.)
  • Koordynacja przesyłek pocztowych i kurierskich, sporadyczne przyjmowanie gości i obsługa telefoniczna

Oczekiwania:

  • Kiluletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Wiedza z zakresu prawa pracy oraz przepisów obowiązujących spółki prawa handlowego;
  • Dbałość o szczegóły, dyskrecja w zakresie pracy z danymi poufnymi
  • Dobra znajomość j. angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację z centralą firmy zagranicą
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość oprogramowania i narzędzi biurowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynardowym środowisku, w firmie o płaskiej strukturze organizacyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity
  • Możliwość zdobywania i poszerzania doświadczenia w obszarze rekrutacji, employer brandingu, procesów ISO, kadr i płac oraz zarządzania biurem.
  • Luźną atmosferę w firmie
  • Możliwość realnego wpływu na wygląd i atmosferę biura
  • Salary:N/A
  • Location:Warszawa
  • Type:Full Time
  • Category:Human Resources
  • Ref.no:JO-1908-435233