Specjalista ds. Kadr i Płac

CPL Jobs dla swojego Klienta - rynkowego lidera branży fintech - poszukuje obecnie osoby gotowej dołączyć do zespołu zajmującego się HR twardym na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz akt osobowych pracowników
  • Rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac, rozliczanie benefitów pozapłacowych
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, GUS i US, rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych
  • kompleksowa obsługa administracyjna pracowników

Oczekiwania:

  • Wykształcenie w kierunku administracyjnym lub ekonomicznym
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – przy rozliczaniu wynagrodzeń i czasu pracy w firmie zatrudniającej co najmniej 300 osób
  • Znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego
  • Znajomość języka znasz język angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1/B2)
  • Doświadczenie w pracy na systemach kadrowych (w tym Płatnik) oraz oprogramowaniu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej rynkowym liderem branży finansowo-technologicznej
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Liczne benefity pozapłacowe
  • Salary:N/A
  • Location:Warszawa
  • Type:Full Time
  • Category:Human Resources
  • Ref.no:JO-1906-432129